ОБЕРЕЖНО! “СЕКТА ДОГНАЛА”

«Вовки в овечій шкурі», або кремлівський проект для розколу церкви

Мова йде про не зареєстровану та офіційно не визнану релігійну організацію в Україні, яка не має жодного відношення до Української греко-католицької церкви – так звану «Українську правовірну греко-католицьку церкву» (УПГКЦ) або «секту Догнала», за якою стоять спецслужби Російської Федерації. Звідти ж черпають догналіти своє «фінансове натхнення».

Свій «творчий шлях» вказана секта почала з п’ятьох ідейних лідерів (брати Шпіржіки, Обергаузер, Догнал, Собель) – іноземних громадян, колишніх служителів римо-католицької церкви, яких у Празі назвали харизматичною групою Догнала, заборонили їм провадити релігійну діяльність, відповідними декретами Найвищої Апостольської Сигнатури Ватикану виключили з Василіанського Чину та відлучили від церкви.

Після втечі «догналітів» на територію України, останні почали проповідувати ортодоксально суворі погляди на релігію, боротьбу з гомосексуалізмом як вселенським злом, і врешті 2012 року дійшли до реальної політики та виконання визначених цілей: підтримка і благословення колишньої влади у вступі до Митного союзу, розворот від курсу на Євросоюз, врешті – заклики до північного сусіда ввести війська в Україну (див. фото) та навести лад. Червоною ниткою по усій діяльності вказаних сектантів проходить завдання порушити цілісність та авторитет Української греко-католицької церкви – національної твердині Західної України. Рука Кремля у цьому випадку, вочевидь, не перебільшення.

1378444036_dog

1378451893_dog2

Варто також згадати події в червні місяці 2015 року, коли функціонерів «секти Догнала» було видворено з України за антиукраїнську діяльність, оскільки вони схвалювали терористичну діяльність самопроголошених «ДНР/ЛНР» та намагалися вести антиукраїнську пропаганду, що свідчить про можливе використання їх спецслужбами країни агресора на шкоду державним інтересам.

Секта УПГКЦ небезпечна насамперед тим, що вона претендує на вірних існуючої церкви (УГКЦ), відтягує їх, як овець із стада. На даний час на території Західної України ми бачимо активну пропагандистсько -розкольницьку діяльнісь секти УПГКЦ – секти «догналівців-підгорецьких отців»!!!

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s