ВІЙНИ МОСКОВИТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

За 350 років свого існування Московія майже 250 років провела у загарбницьких війнах. Ще зі школи вчителі постійно наголошували нам, що кожний свідомий українець повинен докладно вивчати і добре знати історію України. Але поряд з тим необхідно знати й деякі моменти з історичного життя сусідів нашої держави, зокрема – сусіда-агресора. Сьогоднішньою публікацією ми відкриваємо одну з таких історичних сторінок, котра дасть змогу зрозуміти, з ким нам призначили Всевишній і Доля жити поруч…

«Росія ніколи, ні на кого першою не нападала», – таке гасло популярне у віртуальній реальності під назвою «руській мір»… Давайте поглянемо на мапу цієї «миролюбної» країни, котра вела виключно «оборонні війни». Бо цікавим є той факт, що за 350 років їй вдалося збільшити свою територію більше ніж у сім разів – із 3 млн. кв.км у 1547-му до 21,8 млн. кв.км в 1914 році. Сьогодні територія так званої Російської Федерації становить «лише» 17 млн. кв.км. Але нашим «апетитним сусідам» цього замало. Вони шукають будь-які способи для «мирного приєднання» собі ще хоча б клаптика землі. Звісно, чужої.

Загалом, за підрахунками експертів за роки свого існування (за часів існування спочатку Московії, в подальшому Російської імперії, за нею СРСР і закінчуючи Російською Федерацією) на рахунку нашого північно-східного сусіда налічується 53 війни та військових конфліктів (немало, чи не так???). Проте ХХІ століття тільки розпочалося.

Можна свідомо стверджувати, що «рашисти прагнуть володарювати у всьому світі…». Аналіз поведінкових мотивацій московитів (тобто окремих жителів РФ) спробував зробити політичний консультант, історик Олександр ПАЛІЙ. Аналітик вважає, що військові конфлікти протягом такого тривалого часу – це характерна ознака народу. Російський народ прагне володарювати для власного самоствердження, олскільки постійно перебуває у процесі пригноблення і розчавленння з боку своєї влади.

Звісно, там також є громадяни, здатні до моральних рефлексій, руху вперед. Але держава систематично виштовхує з себе цю частину народу. Щороку країну залишають 200 тисяч росіян. В переважній більшості це – представники європейського культурного коду. Що ж стосується їх цивілізованості, то за останні кількасот років якихось змін не помітно. Інстинкти залишаються. Чому народи (окремі одиниці, прошарки) прогресують? Напевно тому, що можуть критично на себе дивитися, каятися. Росіяни ж завжди – найкращий, найпотужніший народ. Слід також звернути увагу на те, що до слабких Кремль проявляє агресію, а до сильних – підлабузнюється.

2 thoughts on “ВІЙНИ МОСКОВИТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

  1. Імперії тільки на війнах і можуть триматись, бо інакше – крах. Населенню імперії завжди потрібен образ зовнішнього ворога, бо інакше – ворогом для народу стане імператор. Історичні закономірності – вперта штука)

    Подобається

  2. Пінгбек: ОБЕРЕЖНО! “СЕКТА ДОГНАЛА” – ВІКТОР КОВАЧ

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s